008.jpg
005.jpg
009.jpg
006.jpg
3b.jpg
8a.jpg
2b.jpg
007.jpg

logo zelene

Poloha na mapě

TOPlist

SKIRESORT ČERNÁ HORA - PEC (JANSKÉ LÁZNĚ)

Černá-hora-lanovka2010gNejdelší sjezdovka českých Krkonoš, skutečná (šikmá) délka 3185 m, převýšení 559 m, celkově třetí nejdelší sjezdovka v Česku. To a mnohem víc Vám nabízí Černá hora (1299 m.n.m.), kteá se nachází ve východní části Krkonoš v bezprostřední blízkosti lázeňského města Jánské lázně.

 

Areál disponuje jedinou 8-mi místnou kabinovou lanovkou v ČR, sjezdovými tratěmi všech druhů a obtížností. V budově horní stanice kabinkové lanovky Černohorský express najdou lyžaři nově zrekonstruované odpočinkové zázemí s dětským koutkem SkiRelax. Z vrcholku Černé hory do Pece vede i nové lyžařské propojení SkiTour. Pro večerní lyžování je otevřena sjezdovka Protěž (1600 m). Sáňkaři mohou využít jedinečné 3,5 km slouhé Černohorské sáňkařské cesty. Pro běžkaře je pravidelně upravováno až 90 km běžeckých tratí

Skiareál Černá hora - Janské Lázně je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, lyžařského regionu s platností společné jízdenky v areálech Černá hora – Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

 

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC nabízí návštěvníkům rozmanitý lyžařský terén s celkovou délkou sjezdovek 37 km. Mimo výše zmíněné unikátní kabinové lanovky nabízí resort dále 5 sedačkových lanovek, 31 lyžařských vleků a 3 pojezdové pásy. Ve třech z pěti areálů mohou lyžaři vyzkoušet trať obřího slalomu s časomírou. Večerní lyžování je v provozu ve čtyřech z pěti areálů SkiResortu. Pro výuku dětí je ideální areál Černý Důl s moderně vybaveným dětským parkem.

 

Doprava lyžařů mezi jednotlivými areály SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je v období hlavní sezóny zajištěna skibusy na 3 páteřních linkách, doplněná o síť CITY busů v Janských Lázních, Peci pod Sněžkou a Černém Dole. Dopravu lyžařů k večernímu lyžování zajišťují tři linky skibusů.

 

Aktuální informace o počasí, stavu sjezdovek a obrazové záznamy z webkamer naleznete zde...

 

8223671493 f6456efdcf o

Kde nás v Krkonoších najdete

Vytisknout

Facebook - ubytování

Kontakty na ubytování

Penzion Stará Celnice
Horní Albeřice 65
542 26 Horní Maršov

 

e-mail: info@grante.cz

 

Máte rádi Krkonoše?

Rezervujte ubytování  >>